Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Ги покажа седите влакна: Принцезата Кејт нема време за фризер (фото)

Ги покажа седите влакна: Принцезата Кејт нема време за фризер (фото)

86
0
SHARE

Сопругата на принцот Вилијам, Кејт Мидлтон се прошета во Лондон, а како и секогаш беше мета на папарацитге.

Додека таа се поздравуваше со сограѓаните, фотографите успеаа да фатат нешто кое веројатно на принцезата нема да и се допадне.

На фотографиите се гледаат седите влакна во косата на Кејт. Очигледно совршената коса на принцезата и не е толку совршена, иако тоа не им пречи на граѓаните.

По овие фотографии дел од нив за „Daily Mail“ изјавија: „Прекрасна е. Уште поубава е во живо без разлика на се! Таа е многу добра личност“.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here