Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Ги покри брадавиците со ѕвездички, но ги покажа и гаќичките

Ги покри брадавиците со ѕвездички, но ги покажа и гаќичките

SHARE

Рита Ора во последните неколку месеци постојано заборава да облече градник, па нејзините гради се секогаш на виделина.

Но, не како овој пат… пејачката малку претера.

За настапот во Лос Анџелес одбрала проѕирна маица под која на брадавиците само залепила ѕвездички.

Во комбинација на проѕирната маица облекла кратко сребрено здолниште, а во еден момент на обожавателите им ги покажала и гаќите кои на средина имале патент.

Рита Ора на коцерт

Рита Ора на коцерт

Рита Ора на коцерт

Рита Ора на коцерт

Со неа на концертот запеал и раперот Виз Калифа, кој наводно е нејзиното ново момче.

Рита Ора на коцерт

Рита Ора на коцерт

РЕКЛАМИ:
Loading...