Home ШОУ БИЗз Балкан Ги полуде британците: Јелена Карлеуша со секси видеото стигна до „Daily Star“

Ги полуде британците: Јелена Карлеуша со секси видеото стигна до „Daily Star“

SHARE

Српската пејачка Јелена Карлеуша го запали Интернетот со видеото што го објави на својот профил на Инстаграм.

За нејзиното видео напишаа и странските медиуми.

Карлеуша се најде на интернет страницата на „Daily Star“, со наслов „Пејачка објави интимно видео од спалната соба на кое не носи долна облека“.

Во текстот се пишува дека благодарение на нејзината облека ништо не препуштила на фантазијата на фановите, зошто одбрала комбинација под која не носи долна облека.

???? @antidotela

A video posted by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ:
Loading...