Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Ги шокираше сите: Адриана Лима во венчаница на црвениот тепих во Кан

Ги шокираше сите: Адриана Лима во венчаница на црвениот тепих во Кан

SHARE

Бразилскиот модел, Адриана Лима се појави на црвениот тепих во Кан и ги остави сите без зборови.

Моделот за премиерата на филмот „Loveless“, на рускиот режисер Андреј Звајгинчев, прошета во венчаница.

Лима се појави во венчаница од дизајнерот Нима Кана, која за прв пат ја видовме на модната ревија во Мумбаи.

Како ви се допаѓа?