Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Ги шокираше сите: Хали Бери со гол задник на црвениот тепих

Ги шокираше сите: Хали Бери со гол задник на црвениот тепих

SHARE

Хали Бери секогаш сме навикнати да ја гледаме во елегантни тоалети на црвениот тепих, но очигледно „голиот“ тренд ја зафати и оваа ѕвезда.

51-годишната актерка на црвениот тепих на доделувањето на NAACP Image Awards во Калифорнија се појави во проѕирен фустан.

Фустанот го покажа нејзиниот гол задник, а сите остнаа без зборови.

Како ви се допаѓа ова појавување на Хали Бери.

РЕКЛАМИ: ---