Home ШОУ БИЗз Балкан Ги шокираше сите: Српската пејачка се обиде да ја бакне Цеца во...

Ги шокираше сите: Српската пејачка се обиде да ја бакне Цеца во уста (фото)

SHARE

Цеца во кругот на семејството и најблиските пријатели во еден ресторан во Белград го прослави 44-от роденден.

А, на забавата на фолк ѕвездата дојде и Романа Раниќ која ги изненади сите со своето слободно однесување.

Романа се обиде да ја баци Цеца во уста, а откако не и успеа, дамите позираа во овој стил.