Home ЗАБАВА Tv + Reality Ги сокри очите, но што направи со градите? (фото)

Ги сокри очите, но што направи со градите? (фото)

SHARE

Летната сезона започна, и она што треба да се очекува во овој период е секојдневното „бомбардирање“ на старлетите со фотографии на нивните профили на социјалните мрежи.

Додека Станија ужива на море, од време на време не пропушта да ги израдува своите фанови со секси фотографии.

А, нејзините фотографии сите ги сакаат. Што направи таа овој пат?

Спас од сонцето Станија нашла под очилата и марамата. Се фотографирала скриена во лицето, а откриена во градниот кош.

Како и секогаш или градите или задникот се во прв план кај Станија. Овој пат тоа беа нејзините гради.

РЕКЛАМИ:
Loading...