Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Ги „стопи“ облините: Ким Кардашијан никогаш послаба

Ги „стопи“ облините: Ким Кардашијан никогаш послаба

3879
0
SHARE

Убавото лице и изразените облини се работите кои ја направија Ким Кардашијан славна.

Но, што се случува со телото на старлетата?

Ким која е на строг режим и диета по раѓањето на синот Сеинт очигледно претера со слабеењето, па на новите фотографии направени од папараците нејзините облини „исчезнаа“.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here