Home ЗАБАВА Tv + Reality Ги воодушеви судиите во „Ѕвездичките на Пинк“: Мина Блажев со неверојатна изведба...

Ги воодушеви судиите во „Ѕвездичките на Пинк“: Мина Блажев со неверојатна изведба на „Бегај,бегај“ од Каролина (видео)

SHARE

Мина Блажев со својата прекрасна изведба на хитот на Каролина Гочева “Бегај бегај“ успеа да си обезбеди директен влез во следниот круг од натпреварувањето на „Ѕвездичките на Пинк“.

Дури и самата Каролина го сподели изутринава нејзиниот настап пропратен со пораката “Браво Мина, ти си наша гордост“.

Како звучеше и изгледаше, погледнете во видеото.


Mina Blažev – Begaj Begaj by PinkoveZvezde