Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Мила Кунис: Гласините дека сме во врска се „апсурдни“

Мила Кунис: Гласините дека сме во врска се „апсурдни“

SHARE

Само што се израдувавме за најновата холивудска врска, таа веќе се распадна.

Неодамна, ѕвездите на „That ‘70s Show“ Мила Кунис и Ештон Кучер беа фатени од папараците како цел викенд го поминуваат заедно.

Тие беа сликани во една навистина позитиввна атмосфера како купуваат цвеќе и пијат кафе, па американските таблоиди почнаа со шпекулациите.

Овој пат се појави Мила и за медиумите изјави „Тоа е навистина апсурдно…тој ми е пријател! А пријател си е пријател“.

Дали е вистина, или само се обидува да изманипулира, се надеваме дека ќе дознаеме наскоро…

video platformvideo managementvideo solutionsvideo player

РЕКЛАМИ: ---