Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Гледачите се пожалија од нејзиното провокативно деколте

Гледачите се пожалија од нејзиното провокативно деколте

SHARE

Деколтето кое убавата британска водителка Холи Вилоуби го покажа во финалето на талент шоуто The Voice не им се допаднало на сите.

Поточно, BBC добиле дури 139 жалби.

Телевизијата застанала во одбрана на својата водителка, која своевремено беше прогласена за сопственичка на најубавото деколте во Велика Британија.

„Жал ни е ако некои гледачи мислат дека фустанот бил непристоен. Холи ужива во модата и сметаме дека фустанот кој го носеше во финалето беше гламурозен и соодветен за случувањето“, изјавил портпаролот на телевизијата.

РЕКЛАМИ:
Loading...