Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Го крие лицето, но ја покажа градата: Сиа топлес на Инстаграм

Го крие лицето, но ја покажа градата: Сиа топлес на Инстаграм

SHARE

Сиа е позната по своите хитови, но и препознатливата црно-бела перика со која го крие лицето.

Иако светот неколку пати го виде нејзиниот лик, таа сеуште се обидува да се скрие од јавноста.

Овој пат пејачката госкри лицето со маска за лице, но заборави на градите.

Сиа правејќи селфи во огледалото, ја покажа и едната града, а фотографијата сепак ја објави на социјалните мрежи.

Случајно или не, пресудете сами.