Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Го оствари сонот: Кејтлин Џенер го отстрани пенисот

Го оствари сонот: Кејтлин Џенер го отстрани пенисот

SHARE

Кејтлин Џенер, некогаш Брус, очув на сестрите Кардашијан, го отстрани својот полов орган и сега може да се каже дека е права жена.

Таа објаснила дека се одлучила на овој чекор, зошто луѓето секогаш ја прашувале кога ќе го промени полот, а тоа и создавало притисок.

„Операцијата помина добро, не сум само среќна туку и слободна“, објавила Џенер и додала дека конечно се чуствува комплетно.

РЕКЛАМИ:
Loading...