Home ЗАБАВА Tv + Reality Го покажа прстенот: Барбара од „Големиот брат“ се мажи?!

Го покажа прстенот: Барбара од „Големиот брат“ се мажи?!

SHARE

Барбара Шегетин уште за време на реалното шоу „Големиот брат“ се изјасни дека има момче што ја чека по излегувањето.

Но, откако излезе се повеќе стана блиска со Ервин Мујаковиќ, но сепак и двајцата не признаа дека меѓу нив има нешто повеќе.

Досега делумно на Инстаграм го покажуваше момчето, а според хрватските медиуми станува збор за поранешниот фудбалер Јосип Модриќ кој одлежа затвор поради продажба на наркотици.

Иако вешто го сокрива, Барбара неодмана објави фотографија со прстен на раката за која искоментира дека „едвај чека“, а стави симболи од срциња, пари и венчавка.

Барбара и нејзиниот прстен

Сепак, фотографијата набрзо ја отстрани од профилот,а дали навистина рипнала во тавче, оставува да видиме.

РЕКЛАМИ:
Loading...