Home ШОУ БИЗз Мак сцена Го покажа прстенот: Катарина Ивановска се вери!?

Го покажа прстенот: Катарина Ивановска се вери!?

SHARE

Катарина Ивановска пред неколку месеци стана мајка и на свет го донесе синот Вања.

Моделот е во долгогодишна врска со нејзиниот партнер Џобе со кого очигледно ја однеле врската едно ниво погоре, а тоа се обидоа да го скријат од јавноста.

Катарина постави интересно видео на кое заборави да го скрие вереничкиот прстен.

Јасно се гледа дека на десната рака таа носи прстен, кој досега го немаше.

Дали ова значи дека наскоро моделот ќе стапне на лудиот камен останува да видиме.

РЕКЛАМИ:
Loading...