Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Го препознавате ли овој холивудски заводник?

Го препознавате ли овој холивудски заводник?

SHARE

Покажа колку е духовит и дека трансформацијата му оди одлично!

Смислата за хумор и понатаму ја има! Откако се разведе од Деми Мур ужива во слободата.

Сега, Ештон Качер одлучи да се пошегуба и да ја побара својата поубава половина – по пат на Интернет!

Холивудскиот убавец глуми неколку урнебесни ликови кои бараат романса.

Погледнете го – неверојатен е!

РЕКЛАМИ:
Loading...