Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Го промени имиџот: Анџелина Џоли ја скрати косата

Го промени имиџот: Анџелина Џоли ја скрати косата

SHARE

Кога жените ја менуваат косата, тие се подготвени да го променат и својот живот.

Анџелина Џоли ја направи промената по обратен редослед.Прво го промени животот, односно се разведе од Бред Пит, а потоа ја смени фризурата.

Актерката на промоцијата на филмот „First They Killed My Father“ во Лос Анџелес се појави со нова фризура.

Џоли ја скрати косата и сега ја има една од најпопуларните фризури за оваа сезона.