Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Го промени изгледот: Емили Ратајковски стана русокоса!

Го промени изгледот: Емили Ратајковски стана русокоса!

1547
0
SHARE

Емили Ратајковски е позната по голите фотографии, затегнатото тело и темната коса.

Но, моделот реши да го промени својот изглед.

Емили стана блондинка!

26-годишниот модел на Инстаграм објави фотографија на која има руса коса, под која напиша:

„Дали навистина повеќе се забавуваат?“.

Како ви се допаѓа нејзината промена?

Do they have more fun tho? ????????‍♀️

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here