Home INFO Го промени полот и требаше да ја води Евровизија! Еве што изјави...

Го промени полот и требаше да ја води Евровизија! Еве што изјави Ники по одложувањето на шоуто

реклама:ХитКујна канал

Ники Де Џегер или на Инстаграм позната како Ники Туторијалс има скоро 14 милиони следбеници и беше одбрана да го води Евровизиското шоу во Ротердам.

Но заради корона вирусот манифестацијата е откажана а таа се огласи на Твитер и изјави:

„Во светот во кој музиката ги спојува луѓето, во моментов е најважна нашата сигурност. Се надевам ќе се видиме во 2021 година“ – напишала Ники.

Таа е најголема Јутјуб ѕвезда, а заради уцени признала и дека некогаш била машко и дека го променила полот.

РЕКЛАМИ:„ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“