Home ШОУ БИЗз Балкан Го запали Инстаграм: Анастасија Ражнатовиќ се фотографираше гола после туширање

Го запали Инстаграм: Анастасија Ражнатовиќ се фотографираше гола после туширање

2540
0
SHARE

Анастасија Ражнатовиќ моментално ужива на Копаоник, а на социјалните мрежи редовно објавува видеа и фотографии од нејзиниот одмор.

Помеѓу последните објави е и снимка после тушињање во 3 часот наутро.

Анастасија после туширањето ужива во гледање телевизија, додека на себе има само пешкир.

Нејзините нозе беа во прв план и со нив успеа да го запали Инстаграм.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here