Home ШОУ БИЗз Балкан Го запали Инстаграм: Градите на Сека Алексиќ во бело бикини

Го запали Инстаграм: Градите на Сека Алексиќ во бело бикини

3892
0
SHARE

Сека Алексиќ по породувањето ја доведе линијата до совршенство па ја користи секоја прилика да го покаже своето тело.

Летото е идеален период за тоа, па фолкерката се соблече во бело бикини.

Сека на Инстаграм сподели фотографии буквално од секој агол иако градите и беа во прв план.

#details @micuaa

A post shared by ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀SEKA ALEKSIĆ ⠀⠀⠀⠀⠀ (@seka_aleksic) on

@micuaa @d_i_o_p_t_a

A post shared by ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀SEKA ALEKSIĆ ⠀⠀⠀⠀⠀ (@seka_aleksic) on

???? @micuaa

A post shared by ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀SEKA ALEKSIĆ ⠀⠀⠀⠀⠀ (@seka_aleksic) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here