Home ШОУ БИЗз Балкан Го запали „Пивофест“: Рада Манојловиќ никогаш позгодна (фото)

Го запали „Пивофест“: Рада Манојловиќ никогаш позгодна (фото)

112
0
SHARE

Една од најпознатите српски пејачки, Рада Манојловиќ ги збудале посетителите на „Пивофест“ во Прилеп.

Таа синоќа имаше неверојатен настап во кој покрај песните во преден план беше нејзиниот сексипилен изглед. Мажите буквално не можеа да го тргнат погледот од неа.

Кога ќе ги погледнете фотографиите ќе ви стане јасно и зошто било така.

рада манојловиќ

рада манојловиќ

рада манојловиќ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here