Home ШОУ БИЗз Мак сцена Годините ништо не и можат: Водителката го покажа згодното тело во бикини...

Годините ништо не и можат: Водителката го покажа згодното тело во бикини (фото)

SHARE

Македонската водителката и пејачка Јулија Мацкиевска ја одбра Црна Гора за своја дестинација за релаксација. Таа ужива на плажите на Јадранот, а омилени активности деновиве и се сончањето и шопингот.

јулија

Пејачката покажа дека се уште има витка линија на која може да и позавидат многу помлади колешки, а со своето уникатно бикини таа блесна на плажите во Црна Гора.

Погледнете ја Јулија во своето „најжешко“ издание до сега.

Јулија Мацкиевска

Јулија Мацкиевска

Јулија Мацкиевска

Јулија Мацкиевска

РЕКЛАМИ:
Loading...