Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Голата Кара Далавињ се бакнуваше со својата девојка на плажа (фото)

Голата Кара Далавињ се бакнуваше со својата девојка на плажа (фото)

SHARE

Кара Далавињ и Мишел Родригез уште еднаш покажаа дека не се грижат за коментарите од околината, како и за тоа дали некој ги гледа додека разменуваат нежности.

Манекенката и актерката уживаа на летувањето во Мексико, страсно бакнувајќи се на плажа. За глетката да биде уште поинтересна, Кара беше без облека.

Тие од неодамна се вратија од летувањето на кое уживаа во својата љубов, а исто така ја користеа секоја можност за да разменат нежности.

Нивната врска започна пред неколку месеци, а Мишел се пресели во Британија поради новата девојка.

РЕКЛАМИ:
Loading...