Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Горда девојка: Џенифер Лопез на „работа“ со Алекс Родригез

Горда девојка: Џенифер Лопез на „работа“ со Алекс Родригез

SHARE

Џенифер Лопез го изненади Алекс Родригез на неговото работно место, поточно на потпишувањето на National Sports Collectors.

Пејачката се појавија на конвенцијата не најавена и буквално предизвикала хаос.

Сепак Џеј Ло пристигнала само како девојка на Алекс, која за време на потпишувањето постојано го фотографирала и не ја тргнала насмевката на нејзиното лице.

Пејачката е горда девојка!

РЕКЛАМИ:
Loading...