Home ШОУ БИЗз Балкан Горда мајка: Цеца објави видео од првата борба на Вељко

Горда мајка: Цеца објави видео од првата борба на Вељко

1494
0
SHARE

Цеца Ражнатовиќ не може да ја скрие гордоста по успехот на синот Вељко Ражнатовиќ.

Тој моментално се занимава со бокс, а викендов ја имаше својата прва борба.

„Прва победа со технички нокаут. Да живее спортот“, напиша Цеца на Инстаграм каде објави видео и фотографии од борбата.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here