Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Градите во прв план: Елизабет Харли е секс симбол и на 52-години

Градите во прв план: Елизабет Харли е секс симбол и на 52-години

SHARE

Елизабет Харли уште еднаш покажа и докажа зошто е секс симбол на Холивуд и се смета за една од најубавите жени во светот.

Со најновата фотографија на Инстаграм, Харли позира облечена само во наметка, а градите се во прв план.

Фотографијата собра стотици илјади лајкови и уште еднаш го потврди нејзиниот сексипил и во шестата деценија од животот.