Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Градите во прв план: Кајли Џенер во секси бикини за „GQ“

Градите во прв план: Кајли Џенер во секси бикини за „GQ“

SHARE

Кајли Џенер стана позната по големите усни, но тука се и облините кои еднакво привлекуваат внимание.

19-годишната реалити ѕвезда го покажа своето тело во сиво бикини за потребите на магазинот „GQ“.

Провокативната Кајли не остави никого рамнодушен.

GQ @gqmexico @gq_germany @mrmikerosenthal

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

GQ @gqmexico @gq_germany @mrmikerosenthal

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

GQ @gqmexico @gq_germany @mrmikerosenthal

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on