Home ШОУ БИЗз Мак сцена Хелена Роза доби веренички прстен за роденден! (фото)

Хелена Роза доби веренички прстен за роденден! (фото)

SHARE

Хелена Роза ужива во деновите поминати со своето семејство, а тазе мајката го прослави својот 40-ти роденден.

На забавата присуствуваше нејзиниот партнер Игор, ќерката Кјара и нејзиното момче, а најмладиот член веројатно одмараше по дома.

Хелена на Фејсбук се пофали со подароците кои ги добила од нејзините најсакани.

Екс водителката збуни многумина со подарокот од Игор, односно прстенот кој наликуваше на веренички.

Дали Хелена има уште причини за славење останува да видиме.