Home ШОУ БИЗз Мак сцена Хипнотизирачки сексапил од Туна Сејдиу (фото)

Хипнотизирачки сексапил од Туна Сејдиу (фото)

SHARE

Кога и да објави нова фотографија на социјалните мрежи, албанската пејачка Туна Сејдиу блика од сексапил облечена во модни комбинации какви што може да носи само светска ѕвезда.

Изразениот стилски индивидуализам Туна го преточува и во спотовите што ги реализира, а токму во најновиот таа носи хипнотизирачки колоритен стајлинг што дополнително го нагласува нејзиното секси и витко тело.

Во најновиот спот со каракретистична летна приказна, Туна е во друштво на своето момче, пловат по воденото пространство и раменуваат нежности.

Фотографиите од снимањето пејачката ги објави на социјалните мрежи.Погледнете!

tuna hitportal 2

tuna hitportal 3

tuna hitportal 4

tuna hitportal

 

Напомена: Забрането е преземање и копирање на оваа авторска содржина. Условите за користење на следниот линк

РЕКЛАМИ:
Loading...