Home INFO Хирургот се надминал: Еве како Станија изгледаше пред пластичните операции(ФОТО)

Хирургот се надминал: Еве како Станија изгледаше пред пластичните операции(ФОТО)

реклама:hotel PREMIER

Српската старлета Станија на јавноста и стана позната преку учество во реални шоуа.

Денес таа има милионски следбеници на социјалните мрежи, и секојдневно објавува провокативни фотографии.

View this post on Instagram

????

A post shared by STANIJA DOBROJEVIĆ (@stanijadobrojevic) on

Мажите не симнуваат погледи од убавата Станија, а многумина и заборавија како таа изгледаше на почетокот од својата реалити кариера.

View this post on Instagram

Selfie ????

A post shared by STANIJA DOBROJEVIĆ (@stanijadobrojevic) on

На друштвените мрежи се шират фотографии од старлетата, од времето кога учествуваше во реалното шоу “Surviver”.

Станија пред естетските операции изгледа сосема поинаку. Ретко кој и би препознал дека станува збор за иста личност

РЕКЛАМИ: ----------------------------------------------------