Home ЗАБАВА Хит на интернет: Со лош фотошоп отишла на одмор во Кина

Хит на интернет: Со лош фотошоп отишла на одмор во Кина

SHARE

Севе Гат од Нигерија одлучила својот одмор од соништата да го помине во Кина, па дури и да не стапне на кинеско тло.

Таа го замолила својот пријател во фотошоп да и ги обработи фотографиите со цел да покаже дека ги посетила сите знаменитости на оваа земја.

Така според фотографиите Севе го посетила Кинескиот ѕид, опасната туристичка патека Хуашан, како и многу други знаменитости.

Фотографиите испаднале урнебесно смешни, бидејќи нејзиниот пријател очигледно не знаел добро да ја користи програмата за уредување на фотографии.

Денеска Севе е главна интернет атракција, погледнете!

лош фотошоп кина

лош фотошоп кина

лош фотошоп кина

лош фотошоп кина

лош фотошоп кина

РЕКЛАМИ:
Loading...