Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Хонорар боли глава: Еве колку ќе заработи Цеца од дочекот на Нова...

Хонорар боли глава: Еве колку ќе заработи Цеца од дочекот на Нова Година

SHARE

Цеца Ражнатовиќ за дочекот на Новата Година ќе настапи во клуб во Бања Лука. За овој настап фолкерката ќе заработи 100.000 евра.

Во истиот клуб ќе настапува и Аца Лукас следната вечер, но за многу помал хонорар од 25.000 евра.

Цеца и Аца ќе настапуваат пред публика од 2.000 луѓе колку што собира клубот.