Home INFO И беше помошничка на Парис Хилтон, а сега е планетарно популарна!

И беше помошничка на Парис Хилтон, а сега е планетарно популарна!

реклама:G Natural

Меѓу асистентите кои и помагале на богатата наследничка Парис Хилтон, се вбројува и една девојка која денес е планетарно популарна.

И ги масирала стапалата, и ги средувала шкафовите, а Парис ја носела по забави кога немала со кого да излезе!

Станува збор за Ким Кардашијан, која пред да излезе од анонимноста, била „потрчко“ на богатата наследничка Парис Хилтон.

Но кога Ким почнала да станува конкуренција на Парис, двете ги заладиле односте и престанале да излегуваат заедно.

„Од асистент на Парис Хилтон таа стана самопрогласена стилистка на славните. Пред Ким да стане славна таа беше обична девојка од Ерменија која живееше убав живот во Лос Анџелес. Којзнае дали нејзиниот живот ќе станеше толку екстравагантен да не излезеше пред очите на светот нејзината секс снимка“, изјавил познатиот таблоиден новинар и блогер Перез Хилтон.

РЕКЛАМИ:Hotel Premier Bansko „ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“