Home ШОУ БИЗз Ѕвезди И Џенифер Лоренс не носи гаќички

И Џенифер Лоренс не носи гаќички

SHARE

Впечатоците од возбудливaтa вечер на на доделувањето овогодишниот Оскар се уште се сумираат, а особено оние од многубројните забави одржани по завршувањето на манифестацијата.

Една од најпопуларните пост-оскаровски забави беше онаа на магазинот „Vanity Fair“ на која голем број убавици се појавија во „полежерна“ гардероба од она на црвниот тепих.

Така, минатогодишната добитничка на Оскарот, Џенифер Лоренс реши на оваа забава да им се приклучи на колешките кои на јавни собири доаѓаат без долна облека.

Таа позираше фоторепортерите свртена со грб и притоа ги откри проѕирните странични делови на нејзиниот футиристички металик фустан.

РЕКЛАМИ:
Loading...