Home ШОУ БИЗз Мак сцена Авалон со уште едно изненадување: И Дуран Дуран во Скопје

Авалон со уште едно изненадување: И Дуран Дуран во Скопје

SHARE

Легендите Дуран Дуран доаѓаат во Скопје во рамките на нивната светска турнеја.

На големо задоволство на македонските фанови тие за прв пат ќе одржат и концерт во Скопје на 7 јули.

Од Авалон продукција, кои се организатори на концертот велат дека сите детали ќе ги објават наскоро.

Дека Дуран Дуран доаѓаат во Скопје, засега имаме само официјалната потврда од Авалон продукција на нивниот Фејсбук профил…

РЕКЛАМИ:
Loading...