Home ШОУ БИЗз Ѕвезди И „пукнаа“ пантолоните: Џиџи Хадид ги соши во автомобилот

И „пукнаа“ пантолоните: Џиџи Хадид ги соши во автомобилот

2348
0
SHARE

Џиџи Хадиди имаше проблем со својот оутфит за време на модната недела во Милано, но за среќа тоа не се случи на модната писта.

Панталотните и се скинале додека била во автомобилот со кој пристигнувала на ревијата на Фенди.

За среќа Џиџи успеала да ги сошие панталоните пред да се појави на улиците на Милано.

Модната „интервенција“ ја покажа преку Инстаграм, а никој не го забележа нејзиниот проблем со облеката.

Џиџи изгледаше одлично!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here