Home ШОУ БИЗз Ѕвезди И таа се опушти и здебели (фото)

И таа се опушти и здебели (фото)

SHARE

Судејќи по новите фотографии изгледа дека актерката и пејачката малку се опуштила и си дозволила некој килограм плус.

Кога се појави нејзината порно снимка, сите во истиот момент слушнаа на неа. Тулиса Контоставлос е прогласена за најсексипилна жена на светот од страна на британското списание „FHM“, но изгледа дека од тогаш оваа девојка малку се опуштила, но и запустила.

На сликите на кои е во костим за капење покрај базен, нејзиниот стомак воопшто не е затегнат, а си дозволила и килограмите да и се залепат на бутовите.

Меѓутоа, тоа воопшто не им пречело на момците кои и правеле друштво и едвај чекале да го забележат овој заеднички момент со оваа актерка и пејачка во подем.

РЕКЛАМИ:
Loading...