Home СПОРТ Ракомет Идеален состав на 11-то коло на Лигата на шампионите

Идеален состав на 11-то коло на Лигата на шампионите

SHARE

ЕХФ го одреди идеалниот состав на 11-то коло на Лигата на шампионите.

Во него очекувано имаше место за Кире Лазаров, кој вчера во Монпелје постигна 9 гола од 12 обиди.

Повеќе на www.sportmax.mk

РЕКЛАМИ:
Loading...