Home ЗАБАВА Секојдневие Има 73 години, а „брка“ фраери кои се 50 години помлади од...

Има 73 години, а „брка“ фраери кои се 50 години помлади од неа

SHARE

Пензионерката Џејн Пеш од Велика Британија е современата баба која обожава да носи мини здолништа и да излегува со помлади мажи.

Благодарение на здравата исхрана, вежбањето, ботоксот и пластичните операции, оваа супер бабичка изгледа неколку децении помладо.

Џејн потрошила над 12.000 евра како би ја довела во ред својата фигура.

Таа е вдовица, мајка на 3 деца која има точно 73 години, а изгледа најмалку 20 години помладо.

Погледнете ја нејзината приказна.

РЕКЛАМИ:
Loading...