Home INFO Ина Многуфина ја нападна, Зоки Фаци ја брани: Нови негативни коментари за...

Ина Многуфина ја нападна, Зоки Фаци ја брани: Нови негативни коментари за песната на Елена Ристеска

SHARE

Со денови не стивнуваат импресиите од новата песна на Елена Ристеска, насловена „Текила и Лимон“.

Фановите на пејачката се разочарани од новото музичко парче, а негативните коментари преовладуваат над позитивните.

Помеѓу оние на кои не им се допадна песната на Елена е и Ина Многу Фина, која на Фејсбук „распали“.

Сепак имаше и такви кои застанаа во одбрана на пејачакта, овој пат тоа беше Зоки Фаци.

Како заврши дискусијата на Фејсбук, прочитајте во продолжение.

РЕКЛАМИ:
Loading...