Home ШОУ БИЗз Мак сцена Инстаграм љубов: Мелита јавно му испрати гола фотографија на момчето

Инстаграм љубов: Мелита јавно му испрати гола фотографија на момчето

SHARE

Мелита Ракичевиќ е позната како „кралица на фотошопот“, но и разголените фотографии кои сака да ги објавува.

Екс водителката овој пат реши да му испрати провокативен поздрав на своето момче Виктор.ж

Мелита веројатно сакаше да покаже колку е вљубена, па фотографијата во која е гола и позира само со пешкир ја објави јавно.

Таа на Инстаграм стори, ја сподели фотографијата на која го тагна Виктор.

Очигледно на Мелита не и пречи интимата да ја дели со целата јавност.