Home ШОУ БИЗз Балкан Интересна порака: Марија Шерифовиќ му честиташе на хрватскиот претставник

Интересна порака: Марија Шерифовиќ му честиташе на хрватскиот претставник

227
0
SHARE

За време на втората полуфинална вечер, Марија Шерифовиќ му упати поддршка на хрватскиот претставник, Жак Хоудек.

На официјалниот профил на Евросонг беше објавен дел од настапот на Хрватска, а Марија реши да даде интересен коментар.

Пејачката која воедно е и добра пријателка со Жак, на Твитер напиша:

„Браво дебел, мој најубав пријателе“.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here