Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Ирина Шајк прв пат во јавност по породувањето (фото)

Ирина Шајк прв пат во јавност по породувањето (фото)

SHARE

Ирина Шајк и Бредли Купер пред неколку дена соопштија дека станале родители на ќерка.

Но, според извори блиски до двојката, моделот се породила пред две недели, а веста за приновата била држена во строга тајност.

И по раѓањето на ќерката Леа, Ирина за прв пат беше забележана во Њујорк.

Моделот не се обиде да се скрие од папараците, а беше во опуштено издание, без шминка.

Ирина изгледа одлично!

РЕКЛАМИ:
Loading...