Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Искинати фармерки и палто: Кортни Кардашијан го ископира стилот на Ким

Искинати фармерки и палто: Кортни Кардашијан го ископира стилот на Ким

142
0
SHARE

Кајли Џенер е таа која често го копира стилот на својата постара сестра Ким Кардашијан, но изгледа тоа го прави и најстарата Кортни.

ким кардашијан и кајли

Реалити ѕвездата се појави во Лос Анџелес носејќи искинати фармерки и кадифено палто, ист изглед како Ким пред неколку дена.

Единствената разлика е во тоа што старлетата носеше обично палто, а не кадифено.

ким кардашијан палто

Сестрите изгледаа идентично, односно Кортни ја ископира Ким.

кортни кардашијан палто

кортни кардашијан палто

кортни кардашијан палто

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here