Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Искисната од дождот и со куп емоции Цеца Ражнатовиќ направи концерт кој...

Искисната од дождот и со куп емоции Цеца Ражнатовиќ направи концерт кој долго ќе го помни (фото+видео)

реклама:G Natural

Концертот во „Дрина регата“ дефинитивно ќе остане во долго сеќавање за фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ.

И покрај силниот дожд таа заедно со 20 000 луѓе ги изпејала сите предвидени песни и заедно со публиката направиќе ноќ за паметење.

Дополнителна поддршка и давало и нејзиното момче Богдан кој постојано од првите редови ја опсипувал со љубовни пораки.

Таа по настапот на својот Инстаграм објавила фотка на која им се заблагодари на сите за бескрајната њубов и поддршка.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------