Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Иста Адриана Лима: Ова е новата девојка на Марко Јариќ

Иста Адриана Лима: Ова е новата девојка на Марко Јариќ

SHARE

Марко Јариќ повеќе од два месеци ужива во врска со Сања Брновиќ, манекенка и бивша учесничка во „Големиот Брат“.

Парот ја започнал врската во Црна Гора, а уште при првата средба помеѓи нив имало искра, велат пријателите на кошаркарот.

„Бидејќи двајцата летуваа на исто место во Црна Гора, беше само прашање на време кога Марко ќе почне да ја освојува Сања. После неколку дена од запознавањето повторно се видоа и од тогаш постојано се заедно. Тие од почеток имаат договор дека својот однос ќе го кријат далеку од очите на јавноста. Јариќ е тој кој е внимателен, поради сите драми кои му се случуваат во љубовниот живот“, вели извор за српски „Ало!“.

РЕКЛАМИ:
Loading...