Home ЗАБАВА Исто лице, подобар задник: Руската Анџелина Џоли ги полуде фановите (фото)

Исто лице, подобар задник: Руската Анџелина Џоли ги полуде фановите (фото)

SHARE

Руската убавица Галинка Миргаева често ја споредуваат со познатата американска актерка Анџелина Џоли.

Нејзиното лице неодоливо потсетува на она на холивудската актерка, но истото не може да се каже и за облините на манекенката.

Галинка има 29 години и ги запали социјалните мрежи со нејзините провокативни фотографии, но уште повеќе внимание предизвикаа цртите на нејзиното лице кои потсетуваат на Анџелина Џоли.

Тоа е навистина така, но руската манекенка има голема предност бидејќи таа има многу подобро тело, особено задник.

Инаку, „Руската Анџелина“ на Инстаграм има над 2 милиони следбеници.

Таа особено сака да ги истакнува своите гради и задникот, што наидува на задоволство и одобрување кај фановите.

GN???? photo by @fshmidt ????

A photo posted by galinka.mirgaeva@gmail.com (@mirgaeva_galinka) on

Everyday after a hard workout I have a protein shake using @proteinworld. Let’s go to the gym ???????? #proteinworld

A photo posted by galinka.mirgaeva@gmail.com (@mirgaeva_galinka) on