Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Изберете го најубавиот пар во Македонија!

Изберете го најубавиот пар во Македонија!

SHARE

Забавната емисија „Екстра ексклузив“ на „Канал 5“, од вчера го започна изборот за најубав пар во Македонија.

За најубавиот пар можете да гласате на нивната официјална Фејсбук страна.

Петте парови кои ќе имаат најмногу лајкови ќе освојат карти за концертот на Жељко Самарџиќ на 15.февруари.

Ние за вас одбравме неколку фотографии од пристигнатите 48, а останатите може да ги погледнете и да гласате за нив, на следниот ЛИНК.

РЕКЛАМИ:
Loading...