Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Изглед кој ќе сакате да го копирате: Џенифер Лопез во секси комбинезон

Изглед кој ќе сакате да го копирате: Џенифер Лопез во секси комбинезон

SHARE

Џенифер Лопез во придружба на Алекс Родригез се појави во Њујорк, каде вечераше со своето момче.

И бидејќи папараците ја следат во чекор, ние сме сведоци на уште едно беспрекорно издание на пејачката.

Џеј Ло ги покажа згодните нозе во комбинезон со кратки панталони, а нејзиниот тен беше само истакнат со белата боја.

Ова е изглед кој дефинитивно ќе сакате да го копирате, Лопез изгледа одлично!

РЕКЛАМИ:
Loading...